Bateria wannowa podtynkowa

Modern bathroom interior with ceramic bathtub and white framed poster on wall. Tiled marble flooring. Panoramic window. No people. Mockup. 3d rendering.

Bateria podtynkowa charakteryzuje się minimalną awaryjnością i oferuje wiele korzyści. Nic dziwnego, że z każdym rokiem zyskuje coraz więcej zwolenników!

Aranżacja przestrzeni

Łazienka to miejsce, które często uznajemy za oczywiste, dopóki nie nadejdzie czas jej urządzania lub remontu. Jest tak wiele decyzji, które trzeba podjąć, zastanawiając się, jaki rodzaj płytek, mebli i wyposażenia będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom – nie tylko pod względem wzornictwa, ale także funkcjonalności! 

Armatura może być doskonałym wyborem, w zależności od tego, jak wiele prac chcesz wykonać; czy proste uaktualnienia, takie jak wymiana starej armatury na bardziej nowoczesną, przemawiają do Ciebie najbardziej, ale jeśli wszystko inne zawiedzie, zawsze istnieje alternatywa – bateria wannowa podtynkowa, która zyskuje na popularności, ponieważ ludzie zdają sobie sprawę z jej zalet w porównaniu z tradycyjną armaturą natynkową.

Wybieraj najlepszą jakość

Dzisiejsze produkty łazienkowe są albo podwieszane, albo częściowo ukryte w ścianie, albo po prostu zgodne z trendem minimalizmu. W przypadku baterii podtynkowych można mieć pewność, że zawierają tylko to, co jest niezbędne do ich prawidłowego funkcjonowania. Modele te są projektowane zgodnie z zasadą, która mówi, że wszystko, co zbędne i mało estetyczne, powinno pozostać niezauważone, ukryte przed wzrokiem. 

Wysokiej jakości rozwiązania podtynkowe mogą zapewnić swoim użytkownikom niezawodne działanie przez wiele lat. W tym przypadku warto dokładnie przemyśleć jakość poszczególnych komponentów i pamiętać, że ich wymiana nie będzie tak łatwa i szybka, jak w przypadku armatury natynkowej, jaką można znaleźć w większości współczesnych łazienek. Kupując baterię podtynkową w nowym projekcie budowlanym, upewnij się, że sprawdzisz każdy jej centymetr, a przełączanie jej funkcji nie będzie stanowiło żadnego oporu!

Najlepszym sposobem ochrony instalacji wodno-kanalizacyjnej w domu jest wykonanie dużej części instalacji pod tynkiem. Chroni to ją przed wszelkimi możliwymi uszkodzeniami mechanicznymi, co przekłada się na dłuższą żywotność i jeszcze ważniejszą zaletę: producenci przykładają szczególną wagę do wysokiej jakości właśnie dlatego, że ich produkty muszą być niewidoczne!

Jedną z największych zalet armatury podtynkowej jest to, że możesz ją zainstalować w dowolnym miejscu i układzie, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Nie pozwól, aby brak miejsca powstrzymał Cię od marzeń o zainstalowaniu armatury na jednej ścianie i dodaniu obok niej spryskiwaczy! Jedynym ograniczeniem jest kubatura łazienki, a także wyobraźnia, więc nie bój się myśleć nieszablonowo podczas projektowania swojej łazienki!