Nowoczesne brodziki łazienkowe z kompozytu. Dlaczego warto sięgnąć po innowacje?

Brodziki łazienkowe są jednym z najważniejszych elementów aranżacji łazienkowej przestrzeni. Aby codzienne korzystanie z domowego prysznica było komfortowe i przyjemne zarówno dla ciała, jak i poczucia estetyki, warto postawić na nowoczesne, prawdziwie innowacyjne rozwiązania. Do najlepszych z nich należą brodziki kompozytowe, które oferują wysokie walory estetyczne i użytkowe. Na szczególną uwagę wymagających użytkowników zasługują brodziki wykonane z innowacyjnego kompozytu Stonex dostępne wyłącznie w ofercie marki Roca.

Jak wyglądają i czym charakteryzują się nowoczesne brodziki kompozytowe?

Brodziki łazienkowe wykonane z kompozytu to rozwiązania, które każdy z nas może posiadać w swojej łazience. Na tle innych materiałów kompozyt wyróżnia się unikalnym, oryginalnym wyglądem oraz cennymi właściwościami użytkowymi, niezwykle pożądanymi w strefie prysznicowej. Kompozyt Stonex to materiał o unikalnych cechach, który łączy w sobie estetykę i bezpieczeństwo użytkowania. Jest stworzony z wysokiej klasy naturalnych żywic i minerałów. Brodziki Stonex posiadają ultrapłaską konstrukcję, która idealnie wpasowuje się w estetykę nowoczesnych łazienek. Wybrane modele mogą być ponadto przycinane na wymiar w określonym zakresie, co pozwala na ich perfekcyjne dopasowanie do rozmiarów strefy prysznicowej i projektu łazienki.

Wybrane brodziki wykonane z kompozytu Stonex posiadają wyjątkową teksturę, która nadaje im właściwości antypoślizgowych. W efekcie, korzystanie z prysznica jest bezpieczne, a jego użytkownicy zwolnieni z konieczności stosowania dodatkowych zabezpieczeń w tym zakresie. Pozwala to zachować minimalistyczny i estetyczny wygląd strefy prysznicowej oraz korzystać z niej bez obaw o poślizgnięcie się w trakcie brania prysznica. Co więcej, powierzchnia brodzików kompozytowych Stonex jest niezwykle przyjemna w kontakcie z bosymi stopami, co dodatkowo potęguje pozytywne odczucia podczas brania prysznica czyniąc tę prostą, codzienną czynność jeszcze przyjemniejszą.

Brodziki łazienkowe z innowacyjnego kompozytu Stonex – konkretne modele

Brodziki łazienkowe Stonex są dostępne w kilku modelach, które różnią się między sobą kolorystyką, rozmiarami oraz designem. Z innowacyjnego kompozytu Stonex wykonane są brodziki łazienkowe Aquos, które zachwycają swoim minimalistycznym designem oraz są dostępne w aż siedmiu stonowanych kolorach, wśród których każdy znajdzie odcień idealnie dopasowany do osobistych preferencji oraz pasujący do wystroju jego łazienki. Brodziki posiadają zintegrowany odpływ liniowy, a w określonym zakresie możliwe jest także ich docięcie na wymiar.

Kompozyt Stonex jest materiałem, z którego produkowane są także brodziki łazienkowe z kolekcji Terran. Posiadają unikalne, teksturowane wykończenie, które zapewnia im doskonałe właściwości antypoślizgowe oraz są dostępne w siedmiu unikalnych kolorach. W ich przypadku użytkownik może wybrać osłonę syfonu w standardowej wersji ze stali szlachetnej lub w kolorze brodzika. Wyłącznie w salonach Roca Club dostępne są natomiast brodziki kompozytowe Hebe w czterech wersjach kolorystycznych, które również można dociąć na konkretny wymiar, w określonym zakresie.