Wytrzymałe dmuchańce jako kreatywny sposób na reklamę

W ostatnich latach dmuchańce są coraz częściej wykorzystywane jako skuteczne i pomysłowe nośniki reklamy. Dzieje się tak, ponieważ za sprawą swoich ciekawych kształtów oraz pokaźnych rozmiarów skutecznie zwracają na siebie uwagę mijających je osób i tym samym zachęcają do zapoznania się z produktami lub usługami danej firmy. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że niezwykle ważny staje się dobrze przemyślany projekt, który wyraźnie przedstawi nazwę albo logo przedsiębiorstwa. Ponadto kreatywne projekty na dłużej zapadają w pamięci i tym samym zwiększają rozpoznawalność danego przedsiębiorstwa.

Czym powinny wyróżniać się godne uwagi dmuchańce?

Decydując się na dmuchańce w funkcji nośników reklamowych, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na ich wytrzymałość. Jako że utrzymują swoją formę za sprawą odpowiedniej ilości powietrza, nawet drobne dziurki czy przetarcia mogą negatywnie wpływać na ich trwałość i sprawiać, że nie będą zbyt dobrze prezentować się podczas różnego rodzaju wydarzeń. Oprócz tego powinniśmy przemyśleć, czy lepszym rozwiązaniem okażą się dmuchańce stałociśnieniowe, czy wentylatorowe. Dmuchańce z wentylatorem potrzebują stałego dostępu do zasilania, dzięki któremu będzie możliwe utrzymanie w ich wnętrzu stałego poziomu powietrza. Z kolei modele stałociśnieniowe wystarczy nadmuchać raz. Warto jednak pamiętać, że w przypadku wydarzeń lub konferencji trwających kilka dni dmuchańce stałociśnieniowe mogą stopniowo tracić powietrze i w efekcie będą wymagały dodatkowego nadmuchania.

Godne uwagi dmuchańce oferuje między innymi firma Inventini. Proponowane produkty powstają z wytrzymałych materiałów, które okazują się odporne na działanie wielu niekorzystnych czynników atmosferycznych, a także na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Warto ponadto wspomnieć o drugi, który jest szczegółowy i wyróżnia się intensywnymi odcieniami. W efekcie dmuchańce bardziej rzucają się w oczy oraz lepiej sprawdzają się podczas dłuższych wydarzeń. Z powodzeniem można je również wykorzystać w trakcie nadchodzących wydarzeń, dlatego często stają się inwestycją na długie lata.

Jak wybrać dmuchańce, które będą łatwe w transporcie i w rozkładaniu?

Rozważając inwestycję w dmuchańce, warto również pamiętać, że zazwyczaj wyróżniają się one większymi wymiarami. Z tego też powodu nieodpowiednio zapakowane mogą okazać się trudne w transporcie i podczas rozkładania. Dlatego wspomniana wcześniej firma Inventini oferuje swoim klientom wysokiej jakości dmuchańce, które są zapakowane w poręczną oraz wygodną do przenoszenia torbę. W efekcie można bez większych trudności przewieźć je samochodem, a także przenieść w wyznaczone miejsce w przypadku trwających targów czy konferencji. Ponadto dzięki odpowiedniemu pakowaniu i przenoszeniu dmuchańce nie stają się zbyt pogniecione, dzięki czemu bardzo dobrze się prezentują od razu po rozłożeniu oraz nadmuchaniu. Warto wspomnieć, że producenci tego typu nośników reklamowych oferują stworzenie dmuchańca w kształcie bramki, słupów, balonów czy okolicznościowych bombek lub pisanek.