Nowoczesna technologia, polska produkcja – namioty imprezowe

Naturalna skłonność do otwarcia się na nowe trendy, a także zwykły pragmatyzm powodują, iż coraz częściej odchodzi się od klasycznych przyjęć i bankietów wydawanych w drogich salach i domach weselnych na rzecz bankietów plenerowych zabezpieczonych namiotami imprezowymi. Jest to o tyle uzasadnione, że i tak większość imprez, z wyjątkiem tradycyjnego sylwestra, odbywa się w cieplejszych miesiącach roku. Jakie korzyści płyną z zastosowania namiotu imprezowego? Jakie niespodzianki przygotował dla nas producent namiotów imprezowych? Sprawdzamy.

Namiot imprezowy, zastosowanie

Przyjęcie, na którym powinno się pomieścić wiele osób, wymaga dostatecznej przestrzeni, stąd potrzeba wynajęcia sali bankietowej, to zrozumiałe. Niesie to za sobą jednak pewne koszty (wynajem, serwis sprzątający, kaucja, dojazd). Krótko mówiąc, nie każdy może sobie na to pozwolić, bądź zwyczajnie nie ma ochoty przeznaczać aż tyle środków finansowych na imprezę.

A okazji po temu jest naprawdę dużo:

  • Komunie,
  • Wesela,
  • Chrzciny,
  • Przyjęcia jubileuszowe,
  • Imprezy firmowe,
  • Wieczory panieńskie i kawalerskie.

I wiele innych.

Jak zapewnia producent namiotów imprezowych – Dascompany.com, wszystko sprowadza się do zorganizowania odpowiedniej przestrzeni, którą może być np. przydomowy ogród.

Miejscem scalającym wydarzenie oraz ewentualnym schronieniem przed deszczem lub wieczornym chłodem będzie w tym przypadku namiot imprezowy, którego gabaryty można swobodnie kształtować, dostosowując je do indywidualnych potrzeb.

Namiot imprezowy, korzyści

Producent namiotów imprezowych zadbał o to, by w namiocie znalazł się system Air Control, zapewniający swobodną cyrkulację powietrza.

To nie wszystko. Ścianki boczne można swobodnie podnosić, tworząc w ten sposób obszerną altanę. Producent namiotów imprezowych zapewnia, iż jest to zabieg bezpieczny i z wszech miar korzystny w upale dni.

Na stronie internetowej producenta namiotów imprezowych znajduje się kreator, dzięki któremu można swobodnie zaplanować rozmieszczenie i wielkość powierzchni znajdującej się pod zadaszeniem.

Okazałe przyjęcie do zorganizowania w krótkim czasie. Z namiotem imprezowym to jest możliwe!