Jak oczarować swojego faceta na nowo

Jak oczarować faceta? Wystarczy kilka prostych tricków i Wasze zbliżenie będzie niezapomniane, a on? Będzie chciał więcej i więcej. Każda kobieta chce przykuć uwagę faceta, powłóczyste spojrzenia na pewno zwrócą jego uwagę. Co zrobić, żeby poziom pikanterii sięgnął zenitu, a ogień w sypialni zapłonął na nowo?

  • Zwróć jego uwagę nową formą gry wstępnej
  • Każda kobieta niczym filmowa seksbomba
  • Igraszki samemu, czy we dwoje?

Zwróć jego uwagę nową formą gry wstępnej

Każdego mężczyznę można skusić prywatnym pokazem striptizu. Obojętnie czy jesteśmy na początku znajomości, czy chcemy zrobić wrażenie na nowo po latach związku, warto wykorzystać swój urok i wdzięk. Większość facetów całe życie czeka na taki moment. Dobrze dobrana muzyka do striptizu to połowa sukcesu łóżkowych igraszek, reszta należy do Ciebie. Muzyka powinna być zmysłowa, działać pobudzająco nie tylko na mężczyznę, ale i kobietę, powodując coraz większe budowanie napięcia między kochankami. Poczuj się swobodnie i bądź dumna ze swojego ciała to podziała na jego wyobraźnię i spowoduje, że wewnątrz będzie się gotował z podniecenia na samą myśl o Twoich kształtach.

Każda kobieta niczym filmowa seksbomba

Zmysłowy taniec, pokazywany w filmach budzi zainteresowanie mężczyzny kobiecością. Przyciemnione światło, nastrojowe takty i wijące ruchy, które zapadają w pamięć. Która z kobiet nie chciała poczuć się jak Elizabeth z 9 i 1/2 tygodnia, pobudzając swojego faceta w rytm muzyki Joe Cockera, albo w nieco nowszej odsłonie piękna Jennifer Aniston w magazynowej scenerii warsztatu samochodowego? To jak oczarować faceta leży tylko w naszej gestii. Odrobina wyobraźni i dobrze dobrana muzyka może sprawić cuda w Twojej sypialni.

Igraszki samemu, czy we dwoje?

Większość mężczyzn lubi fantazjować i wyobrażać sobie partnerkę podczas zabawy w parze lub solo. Gdyby połączyć to w jedno i podczas zbliżenia wykorzystać zabawki erotyczne? Dodałyby one podwójną moc atrakcji i doznań. To nieprawda, że mężczyźni nie lubią gadżetów erotycznych i używanie ich w sypialni sprawi, że się na nas obrażą. Wręcz przeciwnie, trzymając w dłoni grube dildo, możesz rozpalić jego zmysły na nowo i spowodować, że będzie chciał się rzucić na Ciebie i dokończyć robotę. Jeżeli aktualnie nie masz przy sobie chłopaka, nic straconego, zabaw się sama. Pamiętaj, kobietom też należy się odrobina przyjemności i nie warto czekać, aby poczuć się dobrze samej ze sobą. Spotęguj swoje doznania erotyczne za pomocą dostępnych na rynku gadżetów i ciesz się swoją kobiecością niezależnie od tego, czy będziesz solo, czy we dwoje.